VELİ YORUMU

img


Velilerimizin Gözünden TERCİH KOLEJİ
_____________________________________________________________________

😊   Sevgili Tercih Ailesi,
Bundan tam 4 yıl önce, kızıma okul ararken tanıştık sizinle. Sıcak ortamı, kapıda gülücüklerle karşılanmanın sıcaklığı bizimde içimizi ısıttı. En değerli varlığımızı emanet ederken gözüm arkada hiç kalmadı. Biz sizinle çok şey öğrendik çok yollar kat ettik.

Muhteşem bir bahçede hayvanlarla geçirilen dakikaların yerini ne alabilirki? Elleriyle onlara bir şeyler yedirmeleri, yaşadıkları o saf sevgiyi tattırdığınız için müteşekkirim... Özgürce koşuşturup oyunlar oynayacakları harika bir bahçe burası..

Sonra Çınar' ımın anaokulu macerası başladı. Hiç endişelenmedim desem yalan olur ama daha ilk günden yine içimiz öyle bir ısındı ki sevgili Aynur öğretmenimize.. Sizinle biz okulu sevdik .. sizinle anneden de ayrı kalmayı ve güvende hissetmeyi. sizinle paylaşmayı.. çok ama çok sevmeyi öğrendik.. Sizi biz çok sevdik..

Bu sene ikinci yılımız ve her sabah heyecanla okula gitmek için sabırsızlanıyo ruz. Hasta olduğumuzda bile okula gitmek için ısrar ediyoruz. Sorunları çözme biçiminize hayranım. Çocuklarla ilişkinize.. Biz ne kadar şanslıyız ki sizi tanıdık.

Sevgi ve Saygılarımla...

BERNA GENÇÖZMEN
_____________________________________________________________________

😊

Üst düzey kaliteli eğitimi, aile sıcaklığını ve şevkatini aratmayan yönetici ve öğretmen kadrosuyla, en değerli varlığımız çocuklarımızın nezih ve sevgi dolu bir eğitim kurumuna gönderiyor olmanın gönül rahatlığı ve mutluluğu içerisindeyiz.

PINAR YILMAZ

_____________________________________________________________________

😊  Bundan 5 yıl önce okul ararken önceliğim kızımın mutlu olmasıydı. Mutlu olursa, okulunu severse zaten başarının ardından geleceğini biliyordum.

Ve 5 yıl sonra bugün diyorum ki iyi ki Tercih Koleji’ndeyiz. Öncelikle her konuda her koşulda yanımızda olduğunu bildiğim Müdiremiz Gaye ÇAĞLAR’a tüm öğretmenlerimize ve okul çalışanlarına teşekkür ederim.

Saygı ve sevgilerimle.
Banu ŞİMŞEK

_____________________________________________________________________

😊  Merhabalar
  2 yıl önce Tercih Kolejinde 3 yaşında minicik bir el bırakırken tavsiyeler üzerine gelmeme rağmen yaşadığım tedirginliğin ve soru işaretlerinin yerini şimdi 3. yılımızda onlara karşı duyduğum güven ve sevginin alması benim için ve Cemre için çok güzel mutluluk.
Kapıdan içeri adımımızı atarken güvenlik görevlinizden, danışma personeline, sevgili öğretmenlerimize ve okul müdürü olan sevgili Gaye Hanım’a kadar tüm ekibin bizi sevgiyle karşılaması Cemre’nin onlar için değerini bize çok güzel göstermekte ve bu güzel aile huzurlu bir şekilde günümüzü geçirmemize inanılmaz destek olmakta.

3 yaşından itibaren Cemre’ye eğitiminde destek olan gerçekten işini severek yapan başarılı, değerli branş öğretmenlerimizi ve işini büyütitizlikle ve sevgiyle yapan sevgili Merve öğretmenimizi profesyonel yaklaşımları, sadece müfredata takılıp kalmayan, yabancı dil eğitimine önem veren kaliteli bir eğitim programları sundukları için takdir ediyorum. 2 sene sonra okul tercihi yapmak zorunda olduğumuz minik kızımız Eda için şimdiden tercihimizin belli olduğunu belirtmek isterim Sevgili Tercih ailesine bize bu güveni oluşturdukları için ve çocuklarımıza sundukları kaliteli eğitim programları için çok teşekkür ediyorum. Sevgiler,


Cemre Ayaz’ın annesi
Gülsün Ayaz

_____________________________________________________________________

😊  Sayın Özel Tercih Koleji Yönetimi,

Ana Okulu Öğrencisi Beren TARI’ nın velisiyim. Uzun araştırmalar ve zor karar aşamasından sonra okulunuzu tercih ettik.
Okulun İlk günlerinde çoğu veli gibi alışma aşamasında okula gitmek istememesi gibi biraz sıkıntılar yaşadık.

Ancak Aynur Öğretmenimizin ilgi alaka ve güler yüzü sayesinde bu süreci kısa süre de geçirdik.

Geçen hafta rahatsızlığından dolayı kızımız okula gidemedi. Ve aklının okulda kalması arkadaşlarının ne yaptıklarını merak etmesi çok hoşumuza gitti.

Okul yönetimimizi, öğretmenlerimizi Özellikle Aynur Hanım , Melis Hanım ve tüm çalışanlarımızı kutlar, teşekkürü bir borç biliriz.

Çocuklarımızın okula, öğrenmeye her gün büyük bir keyifle gittiğini ve geleceğini sağlam temeller üzerine kurduğunu görmek bizim için büyük bir mutluluk kaynağı .

Tercih koleji'ne başlayalı 1 ayı daha yeni bitirdik. Ancak yapılan sosyal aktiviteler , görsel eğitim anlayışı , eğlenirken öğretmek , çocuklara değer vererek ve her alan da yeni paylaşımcı özellikler bizi çok memnun etti.

Bizim için mutluluk ta paylaşınca güzel.
Teşekkürler.

Bedia TARI

_____________________________________________________________________

😊  Sevgili Tercih Ailesi
2 kızımı sizlere emanet ettim ve yaptığım bu önemli tercihte yanılmadım. Eğitimin kalitesi, müşteri odaklı yaklaşımınız ve sorunlara her zaman bir çözüm bulma yaklaşımınızla açıkcası tercihimin ne kadar doğru olduğunu bana her zaman teyit ettiniz.
Sizin şahsınızda tüm Tercih Koleji Yönetimini ve çalışanlarını bu fark yaratmadaki emeklerinden dolayı kutlar, başarılarınızın devamını ve sürekliliğini dilerim.
Sevgi ve Saygılarımla,
Teşekkürler.

YUNUS MÜCAZ

_____________________________________________________________________

😊  DEĞERLİ TERCİH KOLEJİ KURUMU Yönetici ve Öğretmenleri,

Öncelikle bu kadar pozitif, enerjik, güler yüzlü ve profesyonel kadronuz için sizleri kutlar ve bizlere de böyle özel bir kurumdan hizmet alma olanağı sağladığınız için teşekkür ederiz.

Veli olarak ilk eğitim ve öğretim deneyimimizde sizin gibi özel bir kurum ve profesyonel öğretmenlerinizle tanışmak ve karşılaşmak bizim için büyük bir şans. Sizlere emanet etmiş olduğumuz göz bebeklerimiz çocuklarımıza bu denli itina ile davranmanız ve onlara aile sıcaklığı hissettirmeniz , biz ebeveynlerin de kendimizi rahat ve huzurlu hissetmemizi sağlıyor.

Kızımızın ilk okul deneyimin de okuluna severek, heyecanla ve mutlulukla gitmesi, bizleri çok mutlu ediyor. Özellikle sınıf öğretmenimiz Arzu Deliktaş’a olan özel bağı, sevgi ve saygısı inanılmaz. Kısa bir süre olmasına rağmen kızımızın öğretmenine olan bağı ve aralarındaki özel iletişimi bizleri inanılmaz mutlu ediyor. Arzu öğretmenimize de özellikle çok teşekkür ediyoruz. Çocuklarımıza hem bir anne , hem arkadaş ve hem de bir öğretmen olarak yaklaşım, davranış ve iletişim gücü ile takdire şayan özel bir kişilik ve özel bir eğitimci. Kızımızın günbegün gelişimine şahit olmak tarifsiz bir duygu.

Bizlere bu güzel duygu ve mutlulukları yaşattığınız için, emeği geçen sınıf öğretmenimiz Arzu Deliktaş, yabancı dil öğretmenlerimiz Anna Teacher, Backy Teacher ve branş öğretmenlerimize, kısacası tüm öğretmenlerimiz; ekibiniz ve yönetiminize teşekkür eder , eğitim ve öğretim çalışmalarınızda başarılar dileriz.

SEVGİLERİMLE
Aylin ARIĞ
Tuana ARIĞ’ın Annesi

_____________________________________________________________________

😊   Birçok anne, baba gibi bizde Ali’nin iyi bir eğitim alması için oldukça fazla okul gezdik, Tercih koleji’ne olan ziyaretimiz tamamen plansız bir şekilde Cuma günü tören zamanına denk gelmiştik. Öncelikle önem verdiğimiz bahçe ziyaretimiz sırasında, okul ziyaretinde bulunduğumuzu bilmeden uzun müddet 1 yaşındaki kızımız Ayşe’yi seven kişinin, okul müdürümüz Sevgili Gaye hanım çıkması bizi çok şaşırttı, Daha sonrasında Gaye hanım tarafından tören sırasında her çocuğun ismiyle hitap edilip, yönlendirilmesi bizi çok etkiledi, Genel olarak Tercih koleji ziyaretimiz, samimi bir ortamda yönetici ve öğretmenlerimizin yüzlerindeki gülümseme ve güzel enerjileriyle devam etti, Biz çoktan kararımızı vermiştik.

2 ay gibi kısa bir süredir birlikteyiz, tercihimizde hiç yanılmamışız. Okulumuz; çocukların sevildikleri, değer verildikleri, değer verildiklerini her zaman hissedebildikleri, rahat ve aynı zamanda kuralların birebir uygulandığı bir kurum.

Şimdiden Ali ve Ayşe’nin eğitim, öğretim hayatı boyunca birlikte ilerleyeceğimizden eminim. Emeği geçen öğretmenlerimize teşekkür ederiz.

Sevgiler
Bahar Sarıyer

_____________________________________________________________________

😊   Okula ilk başladığımız günden bu yana ( Kreşle birlikte koskoca 5 yılllllllll… ) gösterdiğiniz samimiyet, ilgi, güleryüz, hayat koçluğu ve sevgi, disiplin için size sonsuz teşekkür etmek istedim. Dün Yağız la sohbet ederken biz çekirdek bir aileyiz dediğimde bana serzenişte bulunarak biz çekirdek bir aile değiliz. Geniş ,büyük bir aileyiz diyerek sizi , öğretmenini ,Nihal Hocayı ailemizin üyeleri olduğunu söyleyerek bana güzel bir hatırlatmada bulundu Sonrasında böyle bir maili yazma gereksinimi duydum.Ailecek çok zor günler geçirdik .Kendi ailemden çok siz hep yanımızda oldunuz sizin gibi bir okul müdürü (Okul müdürü demek çok yanlış ) abla ,teyze ,anne hiç görmedik, göreceğimizi de düşünmüyorum.

Siz ve ekibiniz detaylara çok önem veren, her zaman en kaliteli hizmeti sunan ,hem bir uzman gözüyle hem de bir anne gözüyle olaylara bakabilen, çevrenizdekilere hep pozitif bir enerji veren, ileri görüşlü, sakin ve dengeli bir yöneticisiniz. Bunu her ortamda her fırsatta herkese anlatıyorum iş ,aile okul vs konularda gergin olduğumda sizinle konuştuktan sonra ofisinizden sinirleri alınmış çiğ köfte gibi çıkıyorum. Gönlüm ruhum aklım o kadar rahatlıyor ki hayatımıza pozitif etkiliyorsunuz.

Yağız tek çocuk olmasına rağmen sizin ve öğretmenin yönlendirmeleriyle paylaşımı, temizliği, düzeni ,güvenmeyi öğrendi. Sorgulayan, özgüveni yüksek bir Yağız yetişiyor sayenizde Gözüm arkada kalmadan emanet ettiğim bu çatı altında olduğumuz için çok mutluyum.

Sizi ve ekiplerinizi bir kez daha tebrik ediyor, yüreğinize sağlık diyorum


Sonsuz teşekkürlerimle.
BAŞAK GÜNEŞ

_____________________________________________________________________

😊   Anaokulu başlangıcımız “Tercih Koleji” ile doğru bir tercih oldu. Anaokulu’ ndaki öğretmenlerin ilgisi, sevgisi, en önemlisi çocuğumun severek okula gitmesi bizi çok mutlu etmişti.

Arzu öğretmenimiz ile karşılaşmamız da bizim için büyük bir şans oldu. Kendisinin çocuklara olan sevgisi,ilgisi,sabrı bizlere güven verdi açıkçası. Çocuğumun yemek problemini de desteği ile çözmüştük. Kendisine ne kadar teşekkür etsem az kalır.

Anaokulu ile başlayan birlikteliğimiz İlkokulda da devam ediyor. Okul personeli gayet ilgili ve güleryüzlü. Ayşe Öğretmenimizi ve diğer öğretmenlerimizi de çok seviyoruz.(Karşılaştığım öğretmenlerin hepsi güleryüzlü,ilgili😊

Okulun bahçesinin olması büyük bir avantaj, sosyal olanakları gayet güzel. Okul yabancı dile de önem veriyor. Tesadüf olarak kahvaltı saatinde yemekhanede bulunmuştum ve hijyen bir ortamda yemekler servis ediliyor.

Okul ile ilgili herhangi bir sorun yaşamadık ve umarım ki yaşamayız. “Tercih Koleji” ailesine emekleri için çok teşekkür ediyorum.

Mit freundlichen Grüßen
Nurben Boler

_____________________________________________________________________Copyright © 2017 Tercih Koleji. Tüm Hakları Saklıdır. | 0 (216) 466 76 21